Studeni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Studeni Forum

Domaći filmovi, Domaća muzika, Domaće serije, Strane serije, Strani filmovi, Besplatno skidanje, Besplatno članstvo
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikLoginRegistracija

 

 Sumski Ljudi Australia

Go down 
Autor/icaPoruka
peja
Timski igrač
Timski igrač
peja


Male
Broj postova : 331
Age : 51
Lokacija : Corse
Registration date : 22.02.2008

Sumski Ljudi Australia Empty
PostajNaslov: Sumski Ljudi Australia   Sumski Ljudi Australia Icon_minitimepon tra 21, 2008 7:22 pm

Jedan novinski reporter je cuo da u australskim sumama postoji jedna grupa ljudi koji izolovano zive od drugih, pa je resio da ih pronadje i napise reportazu o njima. Posle duzeg traganja naidje na jednog od njih. Objasnio mu je koje i da je napravio puno lepih fotografija tog mesta i da bi zeleo da nesto npise o njima i zamolio ga je da mu on nesto isprica iz njihovog zivota.
-Sumski covek:Neznam sta bi ti mogao ispricati.
-Reporter:Pa seti se necega sto se ne desava svaki dan.
-Sumski covek: setio sam se. Jednog dana izgobila se Djonova kobila i mi smo se svi skupili i isli smo de je trazimo. Posle tri dana smo je nasli pa smo napravili veliko veselje i svi smo se napili i jebali kobilu.
-Reporter: Ja to ne mogu da objavim u novinama. seti se neceg drugog.
-Sumski covek:Nema nista vise.
-Reporter:Pa seti se necega makar to bilo davno
-Sumski covek: Setio sam se jednog dana izgubila se Jovanova baba i mi smo je opet svi trazili i kada smo je nasli veselili smo se i svi smo je jebali.
-Reporter:Pa ni to ne mogu objaviti mora da ima jos nesto.
-Sumski covek: Ima ali mi je nezgodno da ti kazem.
-Reporter:Pa kazi.
-Sumski covek: Jednom sam se ja izgubio.
[Vrh] Go down
 
Sumski Ljudi Australia
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Studeni Forum :: Humor-
Forum(o)Bir: