Studeni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Studeni Forum

Domaći filmovi, Domaća muzika, Domaće serije, Strane serije, Strani filmovi, Besplatno skidanje, Besplatno članstvo
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikLoginRegistracija

 

 Haso i Huso

Go down 
Autor/icaPoruka
peja
Timski igrač
Timski igrač
peja


Male
Broj postova : 331
Age : 51
Lokacija : Corse
Registration date : 22.02.2008

Haso i Huso Empty
PostajNaslov: Haso i Huso   Haso i Huso Icon_minitimepon tra 21, 2008 7:43 pm

Dosli Japanci u Bosnu da usavrse tehnologiju i vide Hasu i Husu na livadi gdje kose travu. Stali i gledaju i kazu ako im stavimo kosu i na drugu stranu, ice brze. Kost ce kad zamahnu i u jednu i u drugu stranu. I sta jos? Uzmu grablje zabodu Husi u guzicu i odmah ide brze. I kosi i grabi ujedno. Malo poslije toga rece Haso Husi: - “Otkad mi ono stavise u guzicu meni se kurac digo.” Kad ce ti Huso: - “Suti jadan Haso, ako te cuju Japanci objesice i fenjer na k....  pa cemo morati raditi i po noci.”
[Vrh] Go down
peja
Timski igrač
Timski igrač
peja


Male
Broj postova : 331
Age : 51
Lokacija : Corse
Registration date : 22.02.2008

Haso i Huso Empty
PostajNaslov: Re: Haso i Huso   Haso i Huso Icon_minitimepon kol 11, 2008 4:46 pm

Dosli Huso i Haso na pijacu, kad neki covjek prodaje kravu i kaze: “Koliko vode popije, toliko mlijeka daje.” Presabrali se Huso i Haso te kupe kravu i trk u svijet biznisa. Huso donosi vodu, Haso muze. Krenu para pravo, al’ ljudsko prokletstvo … Huso: “Cuj Haso, hajmo mi kravu do pumpe, ja pumpam ti muzi, tako ce bit’ jos vise mlijeka.” I BI, krenu jos veca para, al’ ljudsko prokletstvo … Huso: “Cuj Haso, hajmo mi kravu na rijeku, nek’ ona pije, a mi cemo must na redu”. I BI, ….. Ali kako kravi bi previse vode  proteralo kravu pa Hasi po glavi dok je muzo. Kreka Hase onako zanijetog u biznis: “Huso, Husooo, podigni joj rogove haman je mulja povukla.”

Polazu Mujo i Haso geografiju. Prvi ulazi Mujo, a profesor vadi kartu Bosne i Hercegovine i pita ga sta je ovo. Posle kraceg razmisljana Mujo ce: - “Papir.” Profesor sav nerevozan: - “Nije, ovo je tvoja majka, koja te othranila.” Sledeci ulazi Haso posto mu je Mujo sve objasnijo. Profesor ponovo upire u kartu Bosne i pita sta je ovo, a Haso ce: - “Rahmetili Mujina majka.”
[Vrh] Go down
 
Haso i Huso
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mujo i Haso superstar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Studeni Forum :: Humor-
Forum(o)Bir: