Studeni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Studeni Forum

Domaći filmovi, Domaća muzika, Domaće serije, Strane serije, Strani filmovi, Besplatno skidanje, Besplatno članstvo
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikLoginRegistracija

 

 Kako skidati filmove

Go down 
+6
vetvet
bundy
peja
Ilija
jethro
Admin
10 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 786
Age : 55
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : Audio i video produkcija
Registration date : 05.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimepon oľu 03, 2008 8:01 pm

Pošto sam primjetio da je dosta korisnika zbunjeno sa svojim prvim susretom sa RapidShare pomoću kojeg se skidaju filmovi na ovom forumu
onda sam odlučio sve skupa malo pojasniti.
Naima kad se osobe prvi put susretnu sa Rapid stranicama misle da je za skidanje filma potrebnom placati, no to nije istina.
Skidanje filmova je besplatno
[img]Kako skidati filmove Captur12[/img]
Ovo je ta famozna prva stranica sa kojom se susretnete kad kliknete na link koji se nalazi na ovom forumu
Kao što možete odmah primjetiti postoje dvije opcije skidanja Premium i Free, nas zanima ova druga dakle besplatna opcija skidanja i nju može koristiti svatko.

[font=Arial Black]NA KOJI NAČINA?

EVO DETALNIH UPUTA:

Kad ste kliknuli na Free opciju dobitćete ovakav prozor


Kako skidati filmove Captur13


Primjetićete da vrijeme polako ide ka manjem to označava koliko morate sačekati prije nego možete početi sa skidanjem, vrijeme varira i nije svaki put isto.Po iskustvu znam da nikad nije veće od 3 Min.

Kad je vrijeme došlo do nule otvara se mogućnost skidanja željenog fila

Kako skidati filmove Captur14
Potrabno je upisati šifru koja se prikaže na ekranu u prostor ispod kao što je i prikazano na slici u našem slučaju se5s, velika i mala slova nisu bitna. Kad ste to upisali kliknete na download via - šta već sistem odabere i skidanje može početi:

Kako skidati filmove Captur15
N vama je sad da odaberete gdje na vašem računalu želite spremiti file i to je to.

Ako ima još kakvih nejsnoća slobodno pitajte, zato sam tu da pomognem

Studeni


Zadnja promjena: Admin; pon oľu 17, 2008 11:36 am; ukupno mijenjano 8 put/a.
[Vrh] Go down
http://coveri.blogspot.com/
jethro
Power User
Power User
avatar


Male
Broj postova : 85
Age : 56
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimepon oľu 10, 2008 6:35 pm

pozdravljam uputu ovo sa diskonektanjem računala i novom ip adresom... do nedavno sam sličnu stvar rabio (uninstall lan kartice, refresh, blabla) i dobio novu ip adresu i nisam čekao sate, nego minute. procedura je umarajuća i svaki put izgubim 2 minute čekajući, a često puta skroz smetnem s uma. pa sam platio account.
jednostavno, sve je po sistemu "nisi platio kurvu, al ćeš zato doktora"...
platite account na rapidshareu, nije neka lova. ako je baš stislo, podijelite sa frendom tih par eura i dijelite account. ako nemate ni frenda ni par eura, onda vratite kompjutor donaciji odakle ste ga dobili...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 786
Age : 55
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : Audio i video produkcija
Registration date : 05.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimepon oľu 10, 2008 9:02 pm

Da to je značajno bolji način a osim toga u tom slučaju se može koristiti i program RapidShare Manager koji oni nude na svojim stranicama u koji se samo ubace linkovi i on vrši download.
Tko želi može i ovako sebi olakšati.

Obzirom da ti imaš premium acc. vjerujem da si ga već koristio, a ako nisi isprobaj pa podijeli sa nama svoje iskustvo o samom programu
[Vrh] Go down
http://coveri.blogspot.com/
Ilija
Power User
Power User
avatar


Broj postova : 88
Registration date : 29.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:19 am

Nisam probao na ovaj nacin
[Vrh] Go down
Ilija
Power User
Power User
avatar


Broj postova : 88
Registration date : 29.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:20 am

sa zamunde se mogu takodje skidati filmovi preko torenta
[Vrh] Go down
Ilija
Power User
Power User
avatar


Broj postova : 88
Registration date : 29.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:22 am

Ja sa rapid shera ne pogu da skidam
verovatno postoji neki problem posto stalno serviraju spyware
a onda atakuju na operativni sistem. Ubrzo ocekujem da mi op. sistem padne (iz iskustva znam)
[Vrh] Go down
Ilija
Power User
Power User
avatar


Broj postova : 88
Registration date : 29.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:23 am

za dzaba ima sira samo u misolovci
[Vrh] Go down
Ilija
Power User
Power User
avatar


Broj postova : 88
Registration date : 29.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:24 am

pre neki dan sam razgovarao sa covekom koji se bavi filmovima da uprkos zastiti
svaki put sa rapid sharea potegne i gomilu (high risked) virusa
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 786
Age : 55
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : Audio i video produkcija
Registration date : 05.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:39 am

Ilija je napisao/la:
Ja sa rapid shera ne pogu da skidam
verovatno postoji neki problem posto stalno serviraju spyware
a onda atakuju na operativni sistem. Ubrzo ocekujem da mi op. sistem padne (iz iskustva znam)


Da li koristite ikakvu zaštitu na računalu, ja tih problema nemam sa Rapidom, možda je problem u već pokupljenim spywerima negdje drugdje.

Koristim ZoneAlarm i on mi uspješno sve blokira, iako ponavljam, sa Rapidom nisam imao negativna iskustva.

Da li još netko ima sličan problem?
[Vrh] Go down
http://coveri.blogspot.com/
peja
Timski igrač
Timski igrač
peja


Male
Broj postova : 331
Age : 51
Lokacija : Corse
Registration date : 22.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimepet oľu 14, 2008 12:25 am

Kod mene nema nikakvih problema, ide super. Sto se tice zastite koristim AVG, Frevx i Spybot.
[Vrh] Go down
bundy

bundy


Male
Broj postova : 12
Age : 53
Lokacija : croatia
Registration date : 23.03.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimened oľu 23, 2008 6:39 pm

Lijepi pozdrav svima .
Malo samo da se osvrnem i dam svoje mišljenje o skidanju preko rapid shera .
U početku sam se i ja služio svime i svačime , od mehaničkog deaktiviranja modema (to mi je bilo najjednostavnije ) , pa abby readera u kombinaciji sa us downloaderom ili slične kombinacije , no kada se malo zamisli i stavi na papir , stvari izgledaju ovako : za iznos koji se plača rapidu mjesečno , stvarno se može popiti svega nekoliko pića , eventualno pojesti kakvu pizzu , daje se dosta .
Preko rapid share menagera , koji je jako jednostavan za namjestiti pa je zato koristan i za neiskusnije korisnike , možete imati lijepu komociju i jednostavost .
Jednostavno copy / paste funkcijom dodate linkove , koje menager PROVJERI prije početka skidanja i samim time nam štedi vrijeme .
Namjestite brzinu ( MAX naravno ) i koliko fajlova želite da se skidaju odjednom ( osobno preferiram jedan po jedan ali može i više odjednom ) i to je sve !!!!!
Naravno , ako ste platili i imate premium .
Prije menagera sam isto sa premiumom skidao 24 fajla odjednom.
Lijepo prije posla , ustanem 10 minuta ranije i copy/paste 24 puta , odem na posao i dok dođem doma , to je odavno riješeno.
Da ne govorim da sam največe brzine downloada imao upravo na rapid sheru .
Koristio sam i DC++ , no nikako da postignem niti približne brzine .
Mislim da neču propasti za tu stvarno siču novaca koliko traže , mada ne kažem da ipak nebi mogli biti malo jeftiniji i ne kažem da je to svima dostupno , ali kažem da je svakako isplativo uzeti premium.
Iskreno se nadam da sam barem malo uspio pomoći i demistificirati ovu domenu jer se stvarno jako puno toga da naći upravo sa nihovim download-linkovima .
Da se razumijemo , ne prodajem ništa , jednostavno pokušavam pokazati prednosti , pa onda odlućite što se više isplati .
A da , da nije sve baš tako glatko i lijepo .
Postoji i limit skidanja , u pet dana 25 gb .
Netko če se nasmijati možda i to če mu se činiti jako puno , no meni osobno ... jako brzo se dostigne taj limit , pogotovo ako se želi skidati novije igrice .
Bez menagera nije lijepo vidjeti da ispred sebe na ekranu imate npr . i do 99 dijelova koje treba skinuti .
Ali je zato poslije uživancija kada sve otpakirate i očnete uživati .
Toliko od mene .
Želim vam svima brz i siguran download !!!!
[Vrh] Go down
vetvet

vetvet


Male
Broj postova : 10
Age : 68
Lokacija : ex
Registration date : 05.01.2009

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimepon sij 05, 2009 1:20 pm

Embarassed nov sam u ovome, pa molim za pomoc.
Arrow cesto vidjam kodove koji nisu direktan link, sto tada raditi?
treba ih kopirati, ali gde?
mozete mi objasniti. cheers
[Vrh] Go down
stefii
Forum majstor
Forum majstor
stefii


Male
Broj postova : 432
Age : 56
Lokacija : montenegro
Registration date : 11.02.2008

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimeuto sij 06, 2009 12:41 am

vetvet je napisao/la:
Embarassed nov sam u ovome, pa molim za pomoc.
Arrow cesto vidjam kodove koji nisu direktan link, sto tada raditi?
treba ih kopirati, ali gde?
mozete mi objasniti. cheers

Kopiras u pretrazivac u mom slucaju Mozilla Firefox
i onda negdje treba sacekati ono odbrojavanje i to
bi bilo to. pozzzz.
[Vrh] Go down
https://studeni.forumcroatian.com
vetvet

vetvet


Male
Broj postova : 10
Age : 68
Lokacija : ex
Registration date : 05.01.2009

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimepet sij 09, 2009 8:52 am

Hvala Basketball cheers
[Vrh] Go down
n0sf

n0sf


Male
Broj postova : 3
Age : 33
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.02.2009

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimened vel 15, 2009 6:31 pm

ako ti rapidshare ne odgovara,filmove na netu možeš gledati i preko Vuzea, o tome sam čitao na blogu filmovi za skidanje a dobro je to što su filmovi u HD kvaliteti i program je stvarno odličan!
[Vrh] Go down
Amilica-Ami

Amilica-Ami


Female
Broj postova : 2
Age : 39
Lokacija : odense
Registration date : 13.06.2010

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimened lip 13, 2010 1:53 pm

ali meni se ne otvara navedena stranica mislim ova slika koja je ovdje postavljen otvori se rapid share ali neka str za upload!!!! meni treba download....
[Vrh] Go down
Amilica-Ami

Amilica-Ami


Female
Broj postova : 2
Age : 39
Lokacija : odense
Registration date : 13.06.2010

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitimened lip 13, 2010 1:55 pm

probala sam vuze skinem program ali ne pase nece da izlista filmove...nije losa str katz.cd dobri snimci ali meni preko rapidshare skine ali u rar formi i ne mogu da gledam....need some help
[Vrh] Go down
blogger3

blogger3


Male
Broj postova : 10
Age : 55
Lokacija : Osijek
Registration date : 25.06.2011

Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Kako skinuti film   Kako skidati filmove Icon_minitimesub lip 25, 2011 11:33 am

Neznam zasto bi se skidali filmovi i jos uz to placali ili cekali . Ja sam u njesec dana skinuo 145GB kvalitetnih filmova sa torrent stranice i to bez cekanja i placanja. Znaci za 40 minuta film je na vasem kompu sa prevodom vrlo jednostavno a evo kako to jednostavno mozete napraviti u samo pet koraka do besplatnog filma http://sportpid.atspace.com/kako-skinuti-film/
[Vrh] Go down
http://sportpid.atspace.com
Sponsored content





Kako skidati filmove Empty
PostajNaslov: Re: Kako skidati filmove   Kako skidati filmove Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako skidati filmove
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako postavljati filmove na forum
» Kako se moze skidati sa megavideo
» izrada web stranice
» Titl Kako Sta Itd.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Studeni Forum :: Pomoć :: Kako skidati filmove-
Forum(o)Bir: