Studeni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Studeni Forum

Domaći filmovi, Domaća muzika, Domaće serije, Strane serije, Strani filmovi, Besplatno skidanje, Besplatno članstvo
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikLoginRegistracija

 

 Kako postavljati filmove na forum

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 786
Age : 55
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : Audio i video produkcija
Registration date : 05.02.2008

Kako postavljati filmove na forum Empty
PostajNaslov: Kako postavljati filmove na forum   Kako postavljati filmove na forum Icon_minitimesri oľu 19, 2008 11:34 am

Upload se vrši preko besplatnih servisa, pretežno preko RapidShare.

Rapid ima limit po veličini fajla pa je potrebno film koji se želi postaviti rastaviti na fajlove do 100 MB.

To se radi pomoću WinRAR-a

Odaberete film koji želite postaviti kliknuvši na njega ali ne otvarajući ga, zatim slijedi desni klik miša da nam se otvori padajući meni
odaberite opciju ad to archive ( naravno prethodno morete imati instaliran WinRAR) otvorit će vam se novi prozor to nas zanima opcija Split to volumes, bytes. Kliknite na malo trokutić pored praznog polja da vam se pojavi padajući meni, odaberite opciju Zip 100 ili šta već imate ponuđeno pod veličinom od 100 MB , ja koristim verziju Pro WinRAR-a možda je kod free verzija malo drugačije.

Kad ste to odabrali kliknite na ok i sačekajte da on obavi svoje do kraja.

Dobit ćete nekoliko novih rar filova, ovisno koliko je velik bio original, svaki sa približno 100 MB veličine.

Sljedeća faza je upload na RapidShare. Da biste to mogli otvorite besplatan račun kod njih i postavite fajl po fajl, zapišite linkove za svaki pojedini i stavite te linkove na naš forum.

Znam da zvuči komplicirano no kad se uhodate ide samo0 od sebe
[Vrh] Go down
http://coveri.blogspot.com/
stefii
Forum majstor
Forum majstor
stefii


Male
Broj postova : 432
Age : 56
Lokacija : montenegro
Registration date : 11.02.2008

Kako postavljati filmove na forum Empty
PostajNaslov: Re: Kako postavljati filmove na forum   Kako postavljati filmove na forum Icon_minitimesri oľu 19, 2008 5:48 pm

Admine zaboravio si da vecina ljudi posjeduje dvd formate znas da bi to bilo malo vise rar filova.Vrati se korak unazad pa objasni kako dobiti umjesto dvd formata zeljeni avi....itd. format.Pozdrav!!!
[Vrh] Go down
https://studeni.forumcroatian.com
xandor
Timski igrač
Timski igrač
xandor


Male
Broj postova : 151
Age : 60
Lokacija : Vojvodina
Registration date : 23.02.2008

Kako postavljati filmove na forum Empty
PostajNaslov: Re: Kako postavljati filmove na forum   Kako postavljati filmove na forum Icon_minitimened tra 20, 2008 6:06 pm

ripovanje traje satima,procesor opterecen do daske ne preporucujem.
[Vrh] Go down
nule

avatar


Male
Broj postova : 2
Age : 69
Lokacija : beograd
Registration date : 16.11.2008

Kako postavljati filmove na forum Empty
PostajNaslov: Re: Kako postavljati filmove na forum   Kako postavljati filmove na forum Icon_minitimened stu 16, 2008 6:39 pm

Imam zver od kompjutera, ripovanje traja (naj duze) 1 sat (cesce 30-40 min), svi koji imaju potrebe za tim neka se jave na dragan1954@my-its.net . Obavezno me podsetite sta bi zelite od mene... Cesto pisem po raznim sajtovima, da bi me podsetili za sta me pozivate. Pozzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako postavljati filmove na forum Empty
PostajNaslov: Re: Kako postavljati filmove na forum   Kako postavljati filmove na forum Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako postavljati filmove na forum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako skidati filmove
» izrada web stranice
» Titl Kako Sta Itd.
» Kako se moze skidati sa megavideo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Studeni Forum :: Pomoć :: Kako skidati filmove-
Forum(o)Bir: